středa 9. října 2013


Čekají na sourozence ...


Hlásím se.
Na vyvolávačku jsem nešla.
a) protože jsem si jistá, že to dítě tak staré není (vím přibližně, kdy vzniklo)
b) protože cítím, že už se brzy chystá vykouknout (dnes v noci jsme málem jeli)
c) protože vím, že když mám všechny testy (monitory atd.) naprosto v pořádku, nikdo mě k hospitalizaci nemůže nutit minimálně do pondělka (dokdy má miminko čtrnáctidenní potermínové hájení).

Někdo nade mnou kroutí hlavou, i pro mě to je nezvyk, odporovat (jedné) lékařské autoritě.
Ale nezahrávám si.
Na zítřek mám přes kamarádku domluvenou kompletní kontrolu v porodnici včetně monitoru.
Bez monitorů bych si nic nelajzla.
Je smutný, že když člověk nemá známé, nemá tolik možností jako já. 
Původně jsem se "tlačence" chtěla vyhnout a známosti odmítla, ale teď cítím, že nemůžu jinak.
Po dlouhé době věřím tomu, co dělám.

16 komentářů:

 1. Katorku držim palce, máš můj velký obdiv a podporu. Ty body si opíšu kdyby se ten náš prcek taky moc dlouho nechystal...Libuška

  OdpovědětVymazat
 2. Držím pěsti.... Snad vyjde všechno, jak má... Hlavně odvahu!

  OdpovědětVymazat
 3. Kačenko moc na vás myslíme, řid se srdíčkem a moc ti závidím volbu, ta je důležitá, nenech se zmást doktorama, uměj to, ale ty jsi máma a ty VÍŠ, moc se těšíme na malé Káně a ty mu dej čas, až bude chtít.....jsem s tebou....

  OdpovědětVymazat
 4. Taktéž;-) Jaňule Nov.

  OdpovědětVymazat
 5. Neboj, bude to telenovela s dobrým koncem ;-)! O.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hnidopichu, styď se! :) L.

   Vymazat
  2. :-))), jo, taky bych ráda, kdyby už byl konec telenovely, ale někde se průběžně hlásit musím, když nechci v jednom kuse viset na telefonu :-)

   Vymazat
  3. A taky jsme rádi, že se hlásíš ;-), a abys věděla držíme Ti palce a posíláme pozitivní myškylenky. Bude to v pohodě, uvidíš :-). Já bych někdy ty lekaře poslal na dovolenku do strašidelnýho hradu, aby si to tam dosyta užili a v práci si to strašení odpustili.

   Vymazat
 6. Kači, jsi dobrá, že sis ustála své. Vím, jak je to těžké. Mě už taky straší s vyvoláváním a to mám termín až zítra. Dali mi čas do pátku... Myslím na vás!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cožee?? Tebe taky? Ty ultimáta jsou hrozný, člověka to akorát vykolejí a má to opačný efekt :-(. Myslím na Tebe každou chvilku, snad jste v pořádku. Ale neboj, co doktor, to jiný názor, můžou Ti dát v pátek ještě čas. Pokud vám zrovna nemalujou porodnici :-) (pokus o vtip) ... Drž se!

   Vymazat
  2. Marki, taky na tebe myslíme a přejeme hodně sil a pokud možno klidný porod! Třeba se nakonec s Katorkem "sejdete" ve stejný den :-) Držte se!

   Vymazat
 7. Díky všem. Ale kdybych řekla, že jsem v klídku a nebojím se, to bych teda kecala ... už jen věřím.

  OdpovědětVymazat
 8. Dobře! Já taky trvala na přirozenosti. Nakonec musela být vyvolávačka kvůli vysokýmu tlaku...Držím palce! A těším se na Skřítka!

  OdpovědětVymazat
 9. Moc na tebe myslím! Uhájit si před doktory vlastní přesvědčení je těžký, proto moc držím palce a přeju ať to nakonec proběhne jak má a jak by sis přála!

  OdpovědětVymazat
 10. Katorku náš milý, zbývá už jen popřát dost sil. Ty víš, že na tebe myslíme a budeme v tom pokračovat, takže věříme, že všechno dopadne dobře a že se mrňousek už vyklube ven. Zatím se mu u tebe viditelně líbí. Držíme pěsti a těšíme se na Káňátko. Třeba si vybere dnešní krásné datum a budete čtyři! :-) PA

  OdpovědětVymazat
 11. Taky držíme palce a myslíme na vás všechny těhotné :-)

  OdpovědětVymazat