středa 2. března 2016

Křest hokejemV době, kdy už je Lukor na bytě i přes všední dny a neděle, který si doteď šetřil pro nás, mě zaskočilo, když si 3 dny před včerejším zápasem Dynama s Kometou vzpomněl, že před sezonou dostal v práci volňásky na hokej.
Anička měla prémiéru někdy v prosinci, kdy já odpadla nachlazená, a místo mě rád zaskočil strejda.
Tehdy jsem to nějak zazdila, takže dodatečné foto.
No a včera strejda nemoh, tak jsme vzali i Emoucha.
Vydržela! 
Byla jsem na hokeji naposledy před dětma a za tu dobu se toho dost změnilo.
Příležitostí k točení šálou bylo dost, to jo.
Nálada stoupala, děti střídavě naspídovaně skákaly u zábradlí, svorně řvaly "Pandubicé, olé" a střídavě se rvaly o kelímek se slanou kukuřicí.
Dokonce i teta Arpádová se na nás přišla z kabiny od těch našich hochů podívat.
No ale jak je možný otočit krásnej zápas během posledních deseti minut z 3:0 na 3:4, to mi hlava nebere.
Do toho zdivočelej kotlík (sektor pro fanoušky hostí) s jedním bubnem neschopným udržet rytmus skandující "Pardubice u Hradce" (že zrovna Brno!) a naše prořídlá, přesto několikanásobně početnější, téměř mlčící jižní tribuna.
Ani jeden chorál a podezřelý ticho i tehdy, když naši vyhrávali.Fotka stejně nepovedená jako konec zápasu.

No tak příště :-), ale jinak to byla docela dobrá výprava "za kulturou".
Za "kulturou", kde aspoň nemusíme děti krotit :-).

5 komentářů:

 1. Asi jinej gang, ne? K O M E T A jede :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak určitěěěé ! Naše Tesla Pardubice nejlepčí je v republice, jenom jim to prostě letos nejde :-). Proti Kometě žádná, ale Pardubice u Hradce (ve sportu) prostě NE, prosím vyřídit, děkujizapochopení ;-).

   Vymazat
 2. Já mám pocit,že všichni fandí Kometě.Můj chlap taky a já mu tvrdila,když to bylo 3:0,že zázraky se nedějí,ale bohužel dějí.Smutná jsem byla já,snad vyhrajou aspoň ten konec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, já se deset minut před koncem radovala, bylo mi divný, že muž i kamarádka (jejich fyzioterapeutka) sedí tak zasmušile. Říkala jsem si, že už to snad dají a oni něco jako: "Hmm, však známe jejich konce...". Říkala jsem si, jaký to jsou pesimisti. No tak jsem měla tu čest pochopit :-).

   Vymazat
 3. Jedině Tesla...jedině Tesla...jedině TESLA z Pardubic!!! Dobře holky ;-) věrni Dynamu zůstáváme...i když se nedaří!!! Příští sezónu se uvidí :-) Kradec & Kometa...Koupila se licence...ale u nás se hraje tradice!! Pardubice olé

  OdpovědětVymazat