neděle 27. října 2013


O víkendu jsem vylezla po všech těch horečkách z postele a obklopil mě podzim.
Listí začalo padat zrovna když jsem byla v porodnici a teď jsem ho stihla tak tak ...
Konečně pár procházek - do volební místnosti a tak :-) (za rok se nejspíš sejdem u uren zas ... ). 
Však už bylo na čase - mužova dovolená je pryč a my nikde nebyli...
Tak snad jsme si aspoň všechno vybrali :-).
Hezký prodloužený víkend!

16 komentářů:

 1. Týjo, Kači, Tobě to ale sluší!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky , sluší vám to všem.

  OdpovědětVymazat
 3. Miminečko je nádherné...a počasí taky, ty poslední slunečné dny se musí vychutnat co nejvíc to jde :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Kači, jsem moc ráda, že užíváte podzim venku a ne nikde po nemocnicích...myslívám na tebe, holky jsou jedna hezčí než druhá a tobě to taky sekne!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Marki a já na Tebe :). Dnes jsem byla na kontrole a do nemocnice nejdu, juchů.

   Vymazat
 5. Katorku, jste kočky, všechny...moc vám to sluší a ty jsi zase jak lunt :-) Na tom kočárku máte na Aničku skate nebo stojí takhle na zemi? My ho koupili a zatím jsme ho mockrát nevyužili..

  OdpovědětVymazat
 6. Modelka Áňa, po mamince ;-), sluší Vám to holky :-).O

  OdpovědětVymazat
 7. Nojo, tak teda díky všem, ale v takové přírodě a hlavně v těch barvách to sluší každýmu :-). Jani, Anka ráda vozí, ale ještě radši se nechá vozit, jak říkáš na skejtu. Už tam dělá i takový parádičky :-). Do přírody to moc není, ale když se potřebujem někam rychle přepravit nebo jdeme ven na dýl a ona se unaví a chce nosit, je to supr.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to šikovná věc, to jo :) Hlavně s tou rychlou dopravou někam...my většinou chodíme s kočárem a malej drandí na odrážedle, to je vcelku rychlej. Ale jak se někde zasekne, to je pak na dlouho :) V zimě ten skejt možná využijeme víc, když se Vojtovi nebude chtít ťapat, ale zatím šlape krásně! I když, kdo ví, jestli to sněhem projedeme :)

   Vymazat
 8. Kator,
  tak hlavně, že jste to stihli a zdravotně už je také lépe !
  Moc Vám to všem v tom listí sluší :-)
  Super nosítko, kdepak ho mají ? ;-)
  Moc děkuji za slova chvály!
  Zatím u nás vše ve fázi příprav, už se také těším, až bude malý na světě :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, díky a omlouvám se, nebyla jsem na mailu a neviděla upozornění. Nosítko jsme koupili už před Ankou od někoho na bazaru za zlomek ceny, na netu jsem ho viděla třeba tady: http://mimimi.cz/pece-o-dite/nositka/nositko-na-miminko-tikamak-red-castle . S Aničkou jsme ho nevyužili vůbec, doma spala ráda v postýlce a venku jsme první tři měsíce jsme chodili všude s kočárem (strašně mrzlo) a pak z něj hned vyrostla, ale nechala jsem si ho, kdybych ho ještě potřebovala a Emu v něm teď jak je malučká nosím, když potřebuju mít volné ruce. Oni teda píšou, že se tam dá nosit díťátko docela dlouho na různé způsoby, ale mně to u Ani nebylo pohodlnné a jakmile trochu povyroste, je tam v tomhle "lehu" takové pokroucené. Od 4. měsíce až doteď jsme hrozně moc na Anku využili nosítko Liliputi - je naprosto parádní a strašně pohodlnné na nošení menších miminek na břiše a větších na zádech jako batoh, jednodušší použití než šátek a navíc mám jistotu, že je to neškodné pro mimi narozdíl od některých nosítek: http://www.nosenideti.cz/213/zobrazit_skupinu_zbozi/Liliputi/ no a kdybyste chtěli hodně podobné nosítko, které má ale vložku pro nejmenší miminka (od 3,5 kg váhy), tak na stejné stránce zn. Manduca, kamarádky si to moc chválily a je hodně podobné, i když osobní zkušenost s ním nemám.

   Vymazat
  2. Moc děkuji za vyčerpávací informace :-)
   Zatím to svoje nosítko stále ještě hledám, je toho na trhu nějak moc , uvidíme !
   Moc děkuji za komentář na blogu :-)

   Vymazat
 9. Fotky nádherný! Sluší Vám to všem moc!!

  OdpovědětVymazat